Ajax wint eerste duel van 2012 tegen Almere City

Ajax heeft de eerste wedstrijd van 2012 winnend afgesloten. Tegen Almere City FC won Ajax met 1-0 door een goal van Dmitry Bulykin. Ajax speelde de eerste helft met de sterkste opstelling en bracht in de tweede helft de reservespelers in het veld.
De eerste helft was alles behalve spectaculair. Vooral door het vroege druk zetten van Almere City FC had Ajax wat moeite met de opbouw. De eerste helft kende dan ook weinig grote kansen. Pogingen van Siem de Jong, Toby Alderweireld, Jan Vertonghen en Christian Eriksen gingen naast of werden tegengehouden door de keeper van Almere City FC.
De tweede helft kende een compleet ander Ajax. Het hele team werd naar de kant gehaald en vervangen door de wisselspelers van Ajax. Spelers als Van Rhijn, Klaassen en debutant Bouy mochten hun opwachting maken. Voor het spel van Ajax betekende dat veel goeds. Direct na rust was het Davy Klaassen met een grote kans aan de kant van de Amsterdammers. Hij kon vrijuit uithalen, maar het was opnieuw de keeper van Almere City FC die in de weg lag.
Het tempo ging in de tweede helft flink omhoog. Er kwamen meer kansen en het was dan ook wachten op een doelpunt. Via Bulykin, Lodeiro en Ebecilio was Ajax dichtbij de 1-0, maar de bal belandde niet in het doel. Almere City FC kreeg ook nog een aantal kansen, maar mede door een goed optreden van Jasper Cillessen bleef het 0-0. Pas vlak voor tijd was het Bulykin die toch nog voor de winst zorgde. Davy Klaassen was de man van de assist. Vanaf rechts leverde hij een perfecte voorzet af, die gemakkelijk door Bulykin werd binnengekopt.
Opstelling eerste helft:
Vermeer; Ligeon, Alderweireld, Vertonghen, Anita; Enoh, Eriksen, Janssen; Sulejmani, De Jong, Boerrigter.
Opstelling tweede helft:
Cillessen; Van Rhijn, Ooijer, Bouy, Blind; Aissati, Klaassen, Lodeiro; Ozbiliz, Bulykin, Ebecilio.











1-0? met welke opstelling speelde ze? volgens mij niet met de “beste” elf. tenminste dat hoop ik
Ajax is op dit moment de beste van Nederland in aanvallend spel zonder kansen.
Blind mocht ook weer opdraven. Het moet toch lukken om die te verkopen voor een eurotje of 1.
Mee eens! :D
was een erg slechte wedstrijd!
er werd ook wel geroepen; blind ga je scheren
en vodka (bulykin) scoor nou eens een keer
toen ebecillio eindelijk een keer op doel schoot werd het wat gezelliger :)
tja.. we beginnen het jaar zoals we het vorige eindigden.. slecht voetbal
Ach .. dit soort wedstrijden blijven bezigheids therapie … MAAR … je zou ze ruim horen te winnen
En van der wiel dan?
Uit voorzorg aan de kant gehouden.
Maar bij zo’n wedstrijd hoor je de tegenstander gewoon te overlopen, en dat deed Ajax niet eens..
Bulykin scoor nou eens ?
Die jongen scoort nog net niet vanaf de tribune ..