Cruijff aanwezig op de Toekomst

Demissionair commissaris Johan Cruijff was vandaag aanwezig op de Toekomst, waar hij verschillende jeugdwedstrijden bijwoonde. Zo zag hij de A2 van Ajax, die tijdelijk onder leiding staat van Wim Jonk, met 4-1 winnen van de A1 van Almere City FC. Ook de B2, C1 en D1 van Ajax werkten oefenwedstrijden af tegen de satellietclub uit Almere, waar commercieel directeur Henri van der Aat assistent is van de B1.
Cruijff benutte zijn tijd op de Toekomst goed, want hij voerde ook een uitgebreid overleg met Wim Jonk en Ruben Jongkind over de ontwikkelingen in de jeugdopleiding. Dennis Bergkamp, ook lid van het technisch hart, kon niet bij het overleg aanwezig zijn, aangezien hij met het eerste elftal onderweg was naar Breda voor de wedstrijd tegen NAC.
Daarnaast sprak Cruijff met Hennie Henrichs over de hectische periode die Ajax te wachten staat. De komende maanden speelt de bestuursraad, waarvan Henrichs de voorzitter is, een sleutelrol in het benoemen van een nieuwe Raad van Commissarissen en twee nieuwe leden voor de bestuursraad. Cruijff en Henrichs zijn momenteel zeker ‘on speaking terms’. Ze voeren vrijwel dagelijks overleg met elkaar.













MOOI!!!
100% ProCruijff!
Erg goed van em dat ie er is!!! Zijn we ook weer van dat gezeik af;)
Als je de juiste mensen op de juiste plek zet kan je rustig in Barcelona op het strand gaan liggen. Die onzin dat hij er maar moet zijn gaat nergens over. Directeur van ING, Schiphol, Unilever doen niets anders dan poppetjes op de juiste plaats zetten en daarna roken ze dikke sigaren.
ff iest anders.. GEEN EBICILIO. SUUUUUP
Precies op deze manier moet het gaan. No more games. Ik verwacht ook niet dat Heinrichs zich nu gaat verzetten. Zou trouwens ook erg dom zijn, hij kan een hele mooie rol gaan spelen de komende jaren. Al moet ik eerlijk zeggen dat ik nog wel septisch ben ten aanzien van Heinrichs. Maar het heeft geen zin meer om nu complot theorieën op te werpen. Laat alle ajacieden nu vooruit kijken. Ajax de toekomst. (mooie nieuwe slogan voor het nieuwe Ajax)
Heinrichs is geen 100 geworden (althans zo ziet hij eruit) omdat hij voor de voeten heeft gelopen van de machtigste mensen op een bepaald moment. Hij zal nu met de stroom Cruijff meevloeien.Dit soort mannen zijn meest overlevers.
Peter Rrrrrrr lees je mee! Hij is er hoor!
Eindelijk rust!
Ajax heeft een nieuwe generatie nodig! de generatie bergkamp,de boer, en wim jonk zijn ambiteuse jonge trainers!
Ik vind dat cruijff het heel erg goed doet door zulke jonge ajacieden daar neer te zetten.
Ajax heeft vastheid nodig! Fdb gaf al aan 10 jaar trainer te willen blijven en jonk en bergkamp moeten 20 jaar blijven!
Zo kan je de jeugd weer ombuigen!
Cruijff gaat ze de komende jaren nog helpen, door de opleiding zo snel weer in orde te krijgen!
ben echt blij als het technische hart straks gewoon ze werk kan gaan doen!
We moeten nou niet verwachten dat we binnen 3 jaar weer helemaal top zijn!
Maar spelers als kennedy,louqe,wieleart,leonardo,charisteas,urzais noem het maar op worden niet meer gehaald!
Maar jonge spelers moeten weer opgeleid worden!Ik kan niet wachten tot de nieuwe spits uit de eigen jeugd doorbreekt!
100%pro-frank de boer!
Eindelijk linkerkant eens goed ingevuld d.w.z. zonder blind,janssen en ebicilio
Als hij nou gewoon eens lekker daar blijft rondhangen en wegblijft uit bestuurskamers vind ik het prima!