Ajax begonnen met de voorbereiding voor zondag

Na de vrije maandag bereidt Ajax zich sinds dinsdag voor op de topper tegen PSV. Zondag komt de nummer twee uit de Eredivisie op bezoek in de Amsterdam ArenA. De belangen zijn groot. Bij winst nadert Ajax de Eindhovenaren tot op één punt.

Zoals meestal gebruikelijk dit seizoen is dinsdag de dag waarop de Ajax-supporters welkom zijn op de Toekomst. Zeker in aanloop naar de kraker tegen PSV wisten de fans het sportcomplex van Ajax te vinden. Het voorzichtige lentezonnetje maakte het verblijf extra aangenaam. De aanwezigen zagen onder meer Luis Suarez aan het werk. De Uruguayaanse captain van Ajax keert zondag terug in de selectie van Martin Jol. Afgelopen weekeinde, in de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam, ontbrak de Ajacied nog wegens een schorsing.

Ajax – PSV wordt zondag vanaf 16.30 uur gespeeld in een uitverkochte Amsterdam ArenA.

Volg Ajax deze week op weg naar de topper via Ajax.nl en Ajax TV

Bron: Ajax.nl

Dit MOET ajax gewoon winnen. Als ze deze winnen ga ik naar Ajax-Herakles. Laatste thuiswedstrijd. Ajax naar kampioenschap juichen.

Gelijk/Verlies betekend afhaken voor titel.

nogmaals

vergeet twente niet..!!

1 punt op psv heel leuk

maar 6 nog op twente..

ik ga niet uit van een misstap van ze tegen ado..

wel tegen psv..

dan is het alsnog 3 punten..

mits we winnen aankomende zondag, waar ik ook vanuit ga..

eriksens eerste doelpunt int betaalde voetbal (H)!

Ja inderdaad. Ajax moet alles op alles zetten, om deze wedstrijd aanstaande zondag te winnen. Ajax moet echt het maximale laten zien.

Twente moet ook nog NAC uit. Da's heel lastig gebleken voor Ajax en voor PSV :P

Jongens laat dat progamma nou tog eens ! dat weten we nou ook wel ! VOETBALLE, gwn eerst AJAX en dan de REST !Cool

KOM ALLEMAAL ZATERDAG NAAR DE LAATSTE TRAINING VOOR AJAX-psv!!!!
EN NEEM FAKKELS MEE!
Of ander vuurwerk:D

Alvast voor zondag 18.15 haha

Speciale doodskist voor PSV-fans Van onze speciale verslaggever

EINDHOVEN -  Of PSV het kampioenschap al ten grave kan dragen, is nog de vraag. Maar een toepasselijke kist hebben ze al klaarstaan in Eindhoven.

De plaatselijke doodskistenbouwer Jan van Kessel maakt voor wel heel trouwe voetbalsupporters een kist in de clubkleuren. De Eindhovenaar heeft voor de fans van de professionele stadsclubs al een exemplaar vervaardigd. "Maar andere clubkisten maak ik ook hoor”, verklaart Van Kessel. "Of er veel vraag naar is, moet nog blijken. Ik ben er nog maar pas mee begonnen.”

De clubkist is iets duurder dan een gewone doodskist. Voor het gebruik van het logo moet een vergoeding worden betaald aan de clubs.

ik weet zeker dat we kampioen worden psv en twente moeten beide nog tegen feyenoord en beide nog tegen az en twente moet nog naar nac

Jullie verwachten wel veel van Nac zeg! Ik zie Twente daar gewoon winnen hoor mensen.

Twente heeft al moeite met NEC en RKC de laatste paar wedstrijden..
Wanneer hebben die nou voor het laatst echt overtuigend gewonnen. Volgens mij niet in 2010 nog. Ze krijgen ook nog feyenoord, az, nac, vvv uit.., heerenveen..
Als ze bij rkc nog maar met 1-0 winnen.. wat moet het dan in breda of thuis tegen feyenoord. Het grote voordeel voor ons is.. dat zowel feyenoord als az alles op alles willen zetten om europees voetbal te halen. Mooi dat AZ de twee na en de laatste wedstrijd tegen twente en psv speelt :)

Ik zie het zonnig in.. zoiezo als wij alles winnen.. hebben we zoiezo kwalificatie CL!

Twente moet nog thuis tegen ado, sparta, heerenveen en feyenoord.
Verder moeten ze nog uit naar vvv, nac, psv en az..
Moet kunnen voor ajax, maar eerst zondag maar eens van psv winnen!
Ik hoop eigenlijk op een gelijkspel tussen psv en twente volgende week, dan staat ajax iig al boven psv en twente heeft dan nog genoeg moeilijke wedstrijden die ze kunnen verliezen..
Ik heb er zeker weer vertrouwen in, we zullen zien! 

                                           Ik denk Rood, ik denk Wit 
                                            Ik ben Ajacied

Als ze dit verliezen kunnen we het denk ik vergeten.

Laten we eerst zelf alles winnen en dan na de anderen kijken..

Het worden nog spannende weken, daar dit 'n ding wat zeker is.

vinden jullie feyenoord lelijker dan psv?

 

Tutora, ben het helemaal met je eens, we hebben het al zo vaak weg gegeven, eerst zondag maar eens zien te winnen en dan verder kijken, over een maandje staan we dan hopelijk mee boven aan.

we pakken die lampies!

Twente moet nog thuis tegen ado, sparta, heerenveen en feyenoord.
Verder moeten ze nog uit naar vvv, nac, psv en az..
Moet kunnen voor ajax, maar eerst zondag maar eens van psv winnen!
Ik hoop eigenlijk op een gelijkspel tussen psv en twente volgende week, dan staat ajax iig al boven psv en twente heeft dan nog genoeg moeilijke wedstrijden die ze kunnen verliezen..
Ik heb er zeker weer vertrouwen in, we zullen zien! 

Dit programma maakt me zorgen:

Alle thuiswedstrijden op zeker winst.Jongens we onderschatten twente echt enorm. Uit vvv en uit nac winnen ze ook, ze winnen toch ook met slecht spelen bij vitesse ga zo maar door, ze pakken die ploegen gewoon maakt niet uit hoe, vvv en nac zijn idd lastige uitwedstrijden, ploegen die thuis sterk zijn. Dus twente kan nog maar 6 punten verliezen psv uit en az uit, betekent dat ajax alleen op doelsaldo kampioen kan worden en als het heel erg meezit stunt nac of vvv of moeten we onze hoop zetten op de kakkies in enschede en dan toch 1 keer voor ze gana juichen:O

Geloof me onderschat twente niet, iemand die zegt psv en twente moet gelijk worden geloofd niet meer in de titel, anders wil je dat psv wint. Twente gaat niet veel punten meer verspelen dus ze moeten daar verliezen.

ajax is in vorm psv niet

dus ajax staat er beter voor!

lekker winnen lekker scoren

weg psv:D ole ole

psv moet van die 2e plek af laat ze maar voellen hoe de 3e plek aan voelt echt hoor

3e ster moet van ons een keer zijn

eerder dan dat psv hem krijgt!

 

stekelenburg

v/d wiel  alderweireld  vertonhgen  emanuelson

De zeeuw  Enoh

De jong

Suarez  pantelic  eriksen

hiermee kunnen we ze makkelijk met 5-0 verslaan

ik denk dat ajax gewoon het veld op moet gaan "we gaan hier een hele goede score neer zetten" ik denk dat het dan wel goed komt

 

Martin Jol hoeft er niet over in te zitten of hij Hyun Jun Suk komend weekend kan selecteren voor de topper tegen psv. De Zuid-Koreaan ontving maandagavond in de wedstrijd tussen Jong Ajax en Jong NEC twee maal geel en dus rood, en moet om die reden een schorsing van één duel uitzitten.
Gelukkig voor Jol komen de beloften van Ajax echter donderdag nogmaals in actie tegen het combinatieteam van Jong Vitesse en AGOVV. Suk kan tijdens die wedstrijd de schorsing uitzitten, zodat hij komend weekend gewoon beschikbaar is voor de hoofdmacht.

Enige spelbederver voor de in Amsterdam populaire Aziaat zou het weer kunnen zijn. Wanneer de wedstrijd van Jong Ajax wordt afgelast dient hij namelijk alsnog te brommen wanneer het eerste het opneemt tegen psv.

Het gat met de tukkers lijkt mij te groot!

Eerst nog winnen van de lampjes lijkt mij al moeilijk genoeg.

Na zondag kunnen we wat meer zeggen dus afwachten maar!

Een 2e plaats is toch ook goed .want dit had niemand een tijdje terug ook niet verwacht toch!

bentuuk 2e plaats schiet je niets mee op omdat je de 4e vooronde moet spelen tegen de top van engenland italie of Spanje vrij kansloos en geen cl dus. Alleen 1e plaats telt. En aarnie goede opstelling maar niet zo grote mond hebben met 5-0 heb de grote mons pas achteraf als we gewonnen hebben. Jullie hebben vaker een te grote mond gehad en toen wonnen we ook niet.

bentuuk

hoeso de gat tusse ajax twente is tegroot

de gat tussen ajax psv was ook 7 dus alles kan hoor

of je moet geen vertrouwen in je eigen club hebben

Twente kan echt niet hele competie aan kop blijven

dus zal heus nog wel spanning in komen

Je moet gewoon gaan voor het maximale
en dat is 24 punten
twente of psv of beide verspelen soieso nog punten in de onderlinge
ontmoeting, en ja ik Geloof al het hele seizoen nog in de titel want
Twente kan niet met de druk omgaan zag je vorig jaar maar
alleen moest ajax weer dom verliezen tegen sparta waardoor ze 2e plek misliepen toen was het verschil ook 6 met nog 5 wedstrijden

en ben blij dat we AZ al gehad hebben Die draaien als een ketting dus die gaan de punten houden tegen twente en psv
ook al verliest az wel vaak de toppers

ajacied ben je niet voor even maar voor je hele leven...

mickey mouse ik hoop dat je gelijk krijgt maar ik hou toch mijn twijfels.

Zondag wordt et em, k gok 2-0 thuis. Psv verspeelde de laatste 2 weken 5 punten, ajax won de laatste 6 wedstryden zonder ook ma 1 tegendoelpunt te krygen. Topvorm en topzelfvertrouwen dus, dat gaat doorwegen in de wedstryd.
Et is hopen op puntverlies twente, gezien ze nog vvv, nac, psv, az uit moeten gaan ze hier genoeg punten verliezen. De Koel is voor elke club (behalve ajax natuurlyk) te lastig gebleken, twente moet n x gaan verliezen. Elke x fokking 1-0, in et begin speelden ze nog aardig ma et begint steeds meer op psv-fratsen te lyken. Je ziet et aan psv, je kan niet elke x met 1-0 blyven winnen. Zolang we gewoon onze topvorm houden heb k dr alle vertrouwen in dat we psv wegspelen + dat we deze lyn kunnen voorttrekken. En maar vertrouwen dr in hebben dat twente + psv genoeg punten verliezen.

 

x x x

FC Twente was ongeslagen tot ze de ArenA letterlijk ingewandeld kwamen..

PSV heeft al verloren, dus de druk is er af van het "ongeslagen zijn"
MAAR, ook dat kan ze juist weer beter laten voetballen..

Het word iig weer een pracht wedstrijd, BLOM als scheids,
Vind ik geen slechte keus.. Was bang voor VINK!

Bas Nijhuis was misschien beter geweest..
Die is voor Twente, dus ziet denk liever Ajax winnen :P

Maar we pakken PSV gewoon!!!
In dat geval, kunnen mensen met een uitkaart, vast in hun agenda
schrijven, voor een kaartje NEC - Ajax!..

stekelenburg

vdwiel/aldeweireld/vertonghen/emanuelson

dezeeuw/enoh

dejong

rommdahl/pantelic/suarez

 

Kijk ook: Ajax nieuws als video

Disclaimer - © 2008-2010 Ajax1.nl - Alle rechten voorbehouden

Home       Ajax Headliner

Ajax1.nl - Unofficial Ajax site